Specjaliści - Sylwia Wyjadłowska

Sylwia Wyjadłowska

Specjalizacje:

Psycholog | Psychoterapeuta psychodynamiczny w procesie certyfikacji

Usługi:

KONSULTACJA INDYWIDUALNA (50 min/170 zł)
KONSULTACJA DZIECI I MŁODZIEŻY (50 min/170 zł)

Jestem absolwentką psychologii kliniczno-sądowej Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Aktualnie  uczestniczę w 4-letnim kursie organizowanym przez Katedrę psychoterapii CMUJ, które jest atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i umożliwia ubieganie się o uzyskanie certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuję łącząc nurty  psychodynamiczny i  integracyjny. Ale do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, czerpiąc z wiedzy zdobytej na przestrzeni lat. Swoje doświadczenie zdobywałam w Szpitalu Uniwersyteckim, Klinice Psychiatrii UJ pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Swoją pracę poddaje superwizji.

W każdej chwili naszego życia, w każdym skrytym zakątku pamięci, tkwi sens i znaczenie. Często są to echa, które odlegle rozbrzmiewają z zakamarków przeszłości, niewidoczne na pierwszy rzut oka. 

Nasza osobowość kształtuje się już od pierwszych chwil życia aż do starości. Każda osoba jest niepowtarzalna i wyjątkowa, w mojej ocenie  kluczem do zdrowego i harmonijnego rozwoju jest dbanie o zdrowie psychiczne na każdym etapie życia. W mojej relacji z pacjentem priorytetem jest zaufanie, otwartość oraz szczerość. Tylko w takiej atmosferze można stworzyć relację, w której pacjent poczuje się naprawdę bezpieczny. Wspólny dialog jest fundamentem, na którym będziemy opierać naszą współpracę.

Pracuję z pacjentem od 15 r.ż.. Szczególnie bliskie są mi obszary:

  • trudności w budowaniu relacji
  • trudności z „dopasowaniem się” do grupy rówieśników
  • tłumiona złość, agresja, lęk
  • poczucie braku szczęścia, radości
  • kobiety, które zmagają się z największym życiowym wyzwaniem, jakim jest poród, czas połogu, i trudności w radzeniu sobie w nowej sytuacji
  • prowadzę również konsultacje psychologiczne dla rodziców dzieci, którzy martwią się czy z ich dzieckiem dzieje się coś złego

Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Chcesz rozpocząć z nami terapię?