Dołącz do naszego zespołu

Zaangażowani specjaliści są sercem LIBERTATE. Poszukujemy dedykowanych osób, które zechcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspierać innych na ich drodze do zdrowia i szczęścia. Nasz zespół jest dynamiczny i stale się rozwija, ale każdy, kto raz stał się częścią naszej ekipy już nie myśli o jej opuszczeniu. Dokładamy wszelkich starań, by dbać o siebie nawzajem, udzielamy sobie wzajemnego wsparcia i darzymy się szacunkiem. 

Każdy terapeuta, podobnie jak klient, ma u nas pełną wolność i wybór – to Ty decydujesz, kiedy, ile i gdzie, albo skąd chcesz pracować. 

  • Mieszkasz za granicą, ale chcesz udzielać konsultacji ze swojej dziedziny w swoim języku – żaden problem!
  • Wyjeżdżasz na pół roku na drugi koniec świata, ale chcesz nadal pracować – jasne, u nas możesz!
  • Chcesz uniknąć ciągłego spóźniania się i wiecznych korków? Chcesz pracować z własnego domu, siedząc wygodnie w ciszy na własnym tarasie? Nic prostszego!

Jeśli pragniesz być częścią naszego Centrum LIBERTATE Terapia online i pomagać w tworzeniu niezwykłej przestrzeni, gdzie każdy odnajdzie swoje miejsce, jest mile widziany i wspierany, zapraszamy do kontaktu.

Wyślij CV oraz kilka słów o sobie na adres kontakt@libertate.pl.

Aktualnie szukamy:

  • Superwizora (każdego nurtu)
  • Psychoterapeutów (każdego nurtu)

Do zobaczenia!

P.S. Nie ma na liście twojego zawodu, a chciałbyś współtworzyć nasze Centrum i prowadzić terapię online? Napisz nam o sobie na kontakt@libertate.pl i wyślij swoje CV, a na pewno wspólnie znajdziemy jakieś rozwiązanie 🙂 

Chcesz rozpocząć z nami terapię?