O nas

LIBERTATE

LIBERTATE to terapeutyczna przestrzeń online, w której każdy odnajdzie swoje miejsce. 

Naszą misją jest stworzyć bazę specjalistów, nie tylko z zakresu psychoterapii, ale także z innych dziedzin (m.in. dietetyki, doradztwa zawodowego czy fizjoterapii), tak aby KAŻDY miał możliwość umówić się na wizytę do najlepszego specjalisty, niezależnie od miejsca zamieszkania lub innych utrudniających czynników.

Badania pokazują, że terapia online jest równie skuteczna jak terapia „twarzą w twarz”.

Ponadto forma online jest bardzo wygodna, szczególnie dla pacjenta, który zyskuje czas i pieniądze związane z dojazdem, może wybrać dla siebie najlepszego terapeutę, niezależnie od miasta, w którym mieszka, a także zachowuje pełną anonimowość – poza nim i terapeutą, nikt nie będzie wiedział o jego wizytach, nikogo nie spotka on np. w poczekalni.

Obraliśmy sobie jeden główny cel – dać pacjentowi jak największy wybór, tak by DOPASOWAĆ TERAPEUTĘ DO PACJENTA.

W psychoterapii relacja terapeutyczna jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na przebieg terapii, a my wierzymy, że jest także jednym z kluczowych czynników leczących. Innymi słowy jeżeli terapeuta nie będzie nam pasować, nie będziemy go w jakiś sposób lubić i z nim rezonować, to mimo najlepszych chęci ze strony pacjenta i doskonałych umiejętności terapeuty proces, jakim jest terapia, może się nie udać. W LIBERTATE ufamy, że nie tylko w psychoterapii, ale także podczas wizyty u każdego innego specjalisty relacja pacjent – terapeuta ma ogromne znaczenie. Dlatego postanowiliśmy zgromadzić tutaj specjalistów z wielu dziedzin oraz psychoterapeutów z wielu nurtów. Chcemy dać wolność wyboru.

Chcesz rozpocząć z nami terapię?